Mes galime Jūms padėti!

vienvirvis

Valdymas šonine virvele

Automatinės spyruoklės pagalba, lengvu judesiu sustabdykite ar visiškai susukite roletą. Ši sistema taip pat gali būti valdoma apatiniu profiliu. SVARBU: naujoviškas valdymo sprendimas pilnai atitinka Europos roletų apsaugos nuo susižalojimo grandinėle reikalavimus (ypač aktualu auginantiems mažus vaikus, kurie linkę elgtis neatsargiai).

 

 

bevirvesistema

Valdymas apatiniu profiliu

Šis roletas gali būti sustabdytas bet kuriuo metu tiksliai norimame aukštyje tiesiog švelniu prisilietimu. Susisukimas yra lėtas, tolygus ir tvarkingas. Tikslus sustabdymas galimas bet kurioje roleto vietoje – netgi prie pat roleto viršaus.

 

 

plieskiruzdaryk

Paliesk ir uždaryk

Šioje sistemoje dera geriausios inovatyvaus mechanizmo su stipria grandine ir spyruokle savybės: vienas švelnus prisilietimas prie roleto ir jis automatiškai pilnai susisuks iki viršaus arba sustabdysite jį norimame aukštyje. Labai panašus veikimas kaip ir valdant roletą apatiniu profiliu.

 

 

dvigubasroletas

Dvigubas roletas

Sprendimas, kuris sujungia du roletus į vieną. Dvigubo veleno mechanizmas leidžia turėti du skirtingus audinius vienoje erdvėje. Abi užuolaidėlės gali būti valdomos atskirai, bet kuriuo metu, o montavimo betu sutaupoma erdvė.

 

 

multi-1

Multi – jungtis

Rytus lengvinantis Multi-jungčių mechanizmas galintis sujungti net iki 15 roletų į vieną sinchronišką sistemą. Visi roletai sujungti ir sklandžiai valdomi vienu judesiu. Valdymo grandinėlė gali būti dešinėje arba kairėje pusėje. Taupykite laiką ir pinigus: viena grandinėlės pavara vietoj 15 ir jokių variklių, jokių jungiklių – jokių problemų.

Panašūs produktai